...domov pod kontrolou

 

Domov, ktorý pracuje pre vás

(Prečo ho mať)

Riešenie inteligentného ovládania vám pomáha šetriť energiu, prináša vám pohodlie a pridá extra zabezpečenie vašej domácnosti. Profesionálne riešenie navrhnuté pre život.

pic1

Úsporné riešenia pre váš domov

Integráciou všetkých technológií vo vašom dome či byte dosiahnete ich efektívne využívanie. Šetríte energiu, čas a peniaze. Domácnosť reaguje na vašu prítomnosť, vyhodnocuje zmeny vonkajších i vnútorných podmienok a zároveň rešpektuje vaše potreby.

  Prečítajte si, čo hovoria naši klienti.

pic1

Užívajte si pocit bezpečia nech ste kdekoľvek

Naša aplikácia vám umožňuje ovládať váš dom a skontrolovať jeho stav, nech ste kdekoľvek. Z tej istej aplikácie vo vašom smartfóne či tablete máte priamy prístup do kamerového systému. Bezpečnosť vášho domova máte pod dohľadom aj prostredníctvom emailových notifikácií o aktivitách, ktoré preferujete sledovať.

  Prečítajte si, čo hovoria naši klienti.

pic1

Navrhnuté pre váš lepší život

Fungovanie vašej domácnosti je navrhnuté pre vaše pohodlie a životný štýl. Jednoduchým pokynom je dom alebo byt pripravený pre rôzne situácie, či ich zadávate vy, alebo sa spúšťajú sami vzhľadom na momentálne podmienky. A vy budete mať viac času venovať sa svojej rodine a obľúbeným aktivitám.

  Prečítajte si, čo hovoria naši klienti.

 

Riešenie pre nový aj hotový dom

(Ako ho zabezpečíme)
 

Integrujeme všetky systémy v dome tak, aby pracovali s vyspelým hodnotením podmienok, bez stavebných zásahov. Všetko čo potrebujete, je iba štandardná elektrická inštalácia. Nepoužívame cloud, vaše súkromie tak patrí iba vám.

  Prečítajte si, čo hovoria naši klienti.

 

Naše riešenie vám umožní intuitívne ovládať všetky systémy jedinou aplikáciou. V rámci riešenia je možné zosúladiť zariadenia napojené na elektrickú sieť.

Integrujeme:
 • multimédia,
 • riadenie svetiel,
 • žalúzie, rolety, markízy ,
 • teplota (kúrenie/chladenie),
 • alarm,
 • kamerový systém,
 • systémy otvárania brán (GSM ovládanie),
 • závlahové systémy,
 • spotrebiče (on/off)

Váš dom alebo byt neustále vyhodnocuje vonkajšie i vnútorné podmienky, reaguje na ich zmeny a berie do úvahy vaše osobné preferencie. Výsledkom je komfortné a navyše úsporné bývanie. Integrované systémy domácnosti majú nespočetné množstvo možností ako reagovať na podmienky ovplyvňujúce ich fungovanie. Vy rozhodnete o tom, ako má domov pracovať pre vás v situáciách ako odchod z domu, privítanie pri vašom príchode, keď idete spať, keď sa zobúdzate, pozeráte film alebo obľúbený TV program, máte večeru, návštevu alebo párty, vianočné osvetlenie, atď. Jediným obmedzením je vaša vlastná predstavivosť.

Systém vyhodnocuje:

 • vašu prítomnosť v dome
 • denný alebo nočný režim
 • zmeny podmienok svetelnosti podľa ročného obdobia
 • aktuálne počasie
 • aktivita vašich zariadení a spotrebičov*
 • vaše osobné preferencie a momentálne želania

*platí iba pre určité zariadenia

Naše riešenie nevyžaduje takmer žiadne zásahy do vášho domu či bytu. Systém inteligentného ovládania pracuje v rámci štandardnej elektrickej siete a lokálnej priestorovej siete (LAN), nevyžaduje pridávať extra káble. Riešenie je navyše možné kedykoľvek rozšíriť alebo upraviť podľa vašich potrieb.

Postačuje vám:

 • štandardná elektrická inštalácia,
 • internetové pripojenie v dome,
 • statická IP adresa,
 • smartphone, tablet alebo PC s pripojením na internet
 

Intuitívne používanie presne pre vás

(Čo dostanete)
 

Ovládanie personalizovanej aplikácie je skutočne jednoduché a intuitívne a hravo ho zvládnu aj vaše deti. Navyše vám naše riešenie zachováva aj klasickú možnosť ovládania, ani vaša návšteva tak nebude v rozpakoch.

  Prečítajte si, čo hovoria naši klienti.

 

Koľko to stojí?

 

Pošlite nám počet zariadení, ktoré majú byť integrované v riešení inteligentného ovládania pre vás. Ak si želáte riešenie základného ovládania vášho domova, nech sa páči, prejdite do časti nášho eshopu a kúpte si produkty, ktoré vám vyhovujú.

 
 
 

Vaše otázky, naše odpovede

 
 
Čo je dobré mať pripravené, keď staviam alebo rekonštruujem svoj domov?

Systém inteligetného ovládania (IO) nevyžaduje žiadne špecifické požiadavky. Zariadenia sa zapájajú do štandarnej elektrickej inštalácie.

Môžem inštalovať inteligentné ovládanie (IO) do hotového domu?

Samozrejme. Nie je potrebné viesť žiadne nové káble, inštalácia je suchá. Moduly sa napájajú priamo do existujúcej krabice vypínača alebo zástrčky.

 
Chcem doma IO, aký je postup a ako dlho všetko trvá?

Kontaktujte nás a vypracujeme vám na mieru šitý návrh. Fyzická inštalácia trvá štandardne dva dni pre cca štvorizbovú domácnosť. V momente, keď máte rozhodnuté scény, ich programovanie môže trvať dva dni, pri počte cca 20. Programovanie prebieha na diaľku.

Aké produkty používate?

IO je založený na pruduktoch značky INSTEON. Je to americká značka, ktorá používa najspoľahlivejšiu technológiu pre domáce inštalácie na trhu. My sme ich autorizovaným distribútorom. Pre viac informácií navštívte web www.insteon.net, kde nás nájdete v sekcii “Where to Buy” (kde kúpiť).

 
Môže niekto cudzí vidieť aktivity systému IO?

Nepoužívame žiaden „cloud“, všetky informácie sú uložené v centrálnej ovládacej jednotke u vás doma, čo znamená, že k nej máte prístup len vy. Prístup do aplikácie, ktorou ovládate svoju domácnosť je zabezpečený heslom.

Čo je potrebné robiť pri výpadku elektrickej energie?

Nemusíte robiť nič. Keď je elektrická energia znova k dispozícii, systém sa obnoví automaticky.

 
Čo je potrebné robiť pri výpadku internetu?

Stále môžete ovládať svoj domov z aplikácie v rámci lokálnej priestorovej siete (LAN) vašej domácnosti. Samozrejme manuálne ovládanie je k dispozícii vždy.

Je nutné používať batérie?

Moduly nevyžadujú používanie batérií, pretože sa napájajú priamo na elektrickú sieť. Senzory môžu byť napojené na elektrickú sieť alebo používať batérie.